קומונה בעוז

מתעניינת בקומונה?

רוצה לשמוע עוד?

לחצי כאן ואוריה תשמח לעזור!

שאלות נפוצות

 • מה תפקידה של קומונרית בעוז?

  קומונרית בתנועת עוז הינה מנהלת-חינוכית לכל דבר. היא מתכללת את כל ענייני הסניף הטכניים – ניהול תקציבים הרשמות וכד', מובילה צוותי הדרכה ואחראית על תהליכים חינוכיים שמתרחשים בכל שבט ובסניף כולו. היא הכתובת לכל שאלה ולכל דבר. לחניכים, למדריכים, להורים. מגדלור שמשרה בטחון לגדול בידיים טובות!
 • איך אני יודעת אם התפקיד מתאים לי?

  אם תחום החינוך וההדרכה מעניינים אותך ואת אוהבת להניע תהליכים, ליצור ליזום ולחלום אז כנראה שהגעת למקום הנכון!
 • מהו תהליך הקבלה בתנועת עוז?

  תהליך המיונים מתחיל בהשארת פרטים בטופס המקוון. לאחר מכן יצרו איתך קשר ויזמנו אותך ליום מיונים. ביום זה תוכלי להתרשם מסימולציות בחייה של קומונרית ובהכרות עם התנועה. עברת את שלב המיונים? ברכותינו! עלית לשלב השיבוצים בו מוצמדת אליך רכזת והיא מפנה אותך לסניפים רלוונטיים ושמתאימים עבורך בלבד.
 • אוקי, עוז פועלים אחה"צ, מה אני עושה בבוקר?

  שאלה מצוינת! תקן הבוקר הינו תקן בוקר בבית ספר יסודי שבו לומדים החניכים כך שיש לך הזדמנות לראות אותם בתמונה שלמה ומלאה יותר גם בבקרים וגם בסניף אחה"צ. לתשומת לבך, שילוב קומונה עם תקן "והדרת" יתאפשר בהמשך גם.
 • בשביל מה צריך קומונרית בעוז?

  אנחנו מאמינים שבאמצעות קשר בלתי אמצעי שיש לילדים אחד עם השני ועצם זה שיש דמות חינוכית שיכולה להשפיע עליהם בגיל התמים והטהור הזה אנחנו יכולים לגדל כאן אנשים בחברה בריאה יותר ושמחה יותר. לילדים היום יש קשיים חברתיים לא מעטים עקב התפתחות הטכנולוגיה, וקומונרית בעוז היא דמות משמעותית ביותר עבור הילדים, המדריכים והקהילה כולה.